Dijital Diyetisyen Eğitim Seti

Beslenme Diyetetik Platformu Olarak Her Yıl Düzenli Olarak Yaptığımız Eğitim Programları Kampanyasında bu yıl covid-19 nedeniyle uzaktan eğitim metodu getirme kararı aldık. Kendini geliştirmek için çabalayanlara destek olmak amacıyla ;

0’dan hiçbirşey bilmediğinizi varsayarak anlatım yapılmıtır

Kurumsal İşbirlikçilerden Mesaj ;

” Diyetisyenlerin ve Diyetetik Öğrencilerinin mutlaka bilmesi gereken en temelden ileri düzeye bilgileri ortak payda altın topladık. Her yıl olduğu gibi bu yılda bir kampanya yaptık. Böyle bir imkanı hepbirlikte sunmanın mutluluğu içindeyiz. ”

Eğitmen’den Mesaj ;

” Bugüne kadar yüzlerce bireye eğitimler verdim , onlarca meslek mensubuna eğitim sundum , içlerinden en çok keyif aldığım diyetisyenler oldu. Onlara ayrıca öğretmeyi çok seviyorum. Bu süreçte birlikte 0’dan nasıl ileri seviyeye kadar gelebiliyoruz göreceğiz. Sizde kendinize inanamayacaksınız. Dijitalleşme sürecinde tecrubelerimi ve deneyimlerimi sizlere aktarıyor olacağım. Hayır hikaye değil ; uygulanabilir gerçekleri anlatacağız. Eminim sizde benim kadar heyecanlısınız !

Resim1
Play Video

Eğitim Programları

Eğitimler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Programlara Beslenme Diyetetik bölümü 1.2.3.4. Sınıf & Yüksek Lisans Öğrencileri veya Mezun’lar Başvuru Yapabilir.

Günümüz şartlarında özellikle bireysel sağlık sektörü ( psikoloji – diyet – antrenörlük ) dijitalleşme süreci yaşıyor. Bu süreçte marka olmayı başarabilenler sektörde tutunuyor ve başarılara imza atıyor. Bu süreçlerin temelinde iyi bir temele ve eğitime ihtiyaç var. Baştan aşağıya 0’dan nasıl yapabileceğinizi gördüğünüzde kendinize olan özgüveninizde artış olacağını garanti ediyoruz. 

Eğitim Programlarımız UZAKTAN EĞİTİM metoduyla ( Canlı Değil ) Kayıtlı Güncel Eğitmen Çekimleri Eşliğinde Gerçekleşektir. Uzaktan Eğitim Panelimiz Üzerinden Kullanıcı adı ve Şifreniz ile Giriş Yaparak Eğitimlerinizi Alabileceksiniz.

Eğitimlerinizi 16 16 Hafta İçinde Tamamlamanız Gerekiyor. 

İstediğiniz Eğitimden Başlayabilirsiniz. Panelinizde Bulunan Eğitim Programının İstediğiniz Bölümünden Başlayabilirsiniz. ( Verimlilik Açısından Sırayı Takip Etmenizi Tavsiye Ederiz )

Evet. 16 Hafta süre boyunca kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Programların sonlarında anlatıklarımızı pekiştirmeniz için değerlendirme sınavları olmaktadır. Her bölümün kendine ait değerlendirme sınavı vardır. Bu bölümlerdeki değerlendirme sınavlarından minimum 50 puan almanız gerekmektedir. Değerlendirme sınavları öğrendiklerinizi gerçekten öğrenip öğrenmediğinizi kontrol etmek amacıyla yapılmaktadır. Sınavdan kalmanız durumunda +5 kez daha aynı sınavı alabilme hakkınız bulunmaktadır. 

Sınavların Zorluk Seviyeleri Anlayabileceğiniz Tarza ve Kolay Formattadır.

Tüm Eğitim Programlarını Başarıyla Tamamlayan Katılımcılara Başarı Sertifikası Verilmektedir. 

Sertifikalar İsme Özel Islak İmzalı ( Eğitmen İmzalı ) Tarihli ve KareKodlu Olarak Basılmakta ve Gönderilmektedir.

Evet. Bir çok eğitim bölümünde birebir uygulama yaparak öğrenim metodu uygulanmaktadır. Bölümlerde verilen kaynak dosyalarını indirerek aynı anda işlem yapacağız ve öğreneceğiz.

Premium İçerik ; Üniversite öğrencilerinin erişebileceği bir sistemdir.Bu eğitim bölümünde bir çok ücretli uygulamaları ücretsiz ve lisanslı bir şekilde etkin kullanmayı öğreneceğiz. 

İpucu : Eğer mezun olduysanız ve yakın çevrenizde üniversiteler tarafından verilen .edu.tr uzantılı aktif kullanılan e-posta hesabı bulunuyorsa bu içeriklerden yararlanabilirsiniz .

Üniversite e-posta hesabı olmayanlar bu bölümden yararlanamayacaklardır.

Beslenme Diyetetik Platformu , Diyetisyenlerin kişisel ve mesleki gelişimleri için çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle alanında uzman eğitmenler ve profesyonellerle iş birliği yapmaktadır. Bu Eğitim Paketinin Öğreticisi Dijital Strateji Uzmanı Gökhan Büyükpolat’tır. 

10 Yıllık Sektörel Tecrubesiyle Bir Çok Kurum ve Kuruluşa Danışmanlık Vermektedir.

 

Programda Anlatım ve Uygulama Hiçbir şey bilmediğiniz varsayılarak hazırlanmıştır. Bu nedenle birebir uygulamalarla öğrenmenizi garanti ediyoruz.

Eğitimler 15 Haziran İtibari ile başlayacaktır.

Eğitim Programının Ücreti 1000 ₺ dir. Ödemeler Kredi kartı ile taksitle yapılabilmektedir. 

Eğitim Programları ile alakalı dökümanlar indirilebilir şekilde panelinize yüklenecektir. 

Premium İçerikler'de Neler Var ?

Canva.com'dan 823 TL Değerinde 1 Yıllık Abonelik
İnternet Sitenizi veya Yazılarınızı 200.000 Kelimeye Kadar 5 Dilde Çevireceğiniz 3800 ₺ değerinde 1 Yıllık Abonelik
Name.com'dan 100 TL Değerinde Ücretsiz Alan Adı ( web siteniz için )
Office 365 Ürünlerini Lisanslı Kullanım Hakkı
NameCheap sitesinden .me uzantılı ücretsiz alan adı ( web siteniz için )