Hakkımızda

Beslenme Diyetetik Platformu 2016 yılında sosyal medya platformu üzerinden oluşturulan bir dijital topluluk olarak ortaya çıktı. 2017 yılında diyetetik öğrencileri ve mezunlarını arasına katarak çalışmalar yaptı.Aynı yıl Türk Patent Enstitüsü tarafından Marka olmak hakkı verilmiş ve tescillenmiştir.

2018 yılında Türkiye’nin bir çok ilinde eğitimler ve programlar gerçekleştirdi. Bunun yanı sıra eğitmen kadrosunu genişletmeye ve kurumsal işbirlikleri yapmaya başladı. Aynı yıl ZUBER firmasıyla sponsorluk anlaşması yapıldı programların tamamında gıda alanında sponsor olarak yer aldı. 

2019 yılında beslenme ve psikoloji üzerine Türkiye’nin bir çok ilinde programlar düzenlendi , Aynı yıl dijitalleşme süreçlerinde bir çok projeye imza atıldı ( sanal kütüphane , veritabanı sistemi , mail sistemi , eğitim setleri ve ücretsiz eğitimler )

2020 yılında Online diyet sistemleri ile ilgili alt yapı çalışmaları başlatıldı. Beslenme Diyetetik Platformu Ocak ilk döneminden itibaren halka arz edilerek 2021 itibari ile bünyesindeki diyetisyenler ile danışmanlık vermeye başlayacak.

Hedefler

 

  • Beslenme ve Diyet Sektöründe Diyetisyenlerin Pazarda Baskın Olmasını Sağlayacak Çalışmalar Yapmak
  • Diyetisyenlerin ve Diyetetik Öğrencilerinin Kişisel & Mesleki Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Çalışmalar Yapmak
  • Teknolojik Alt Yapı Yatırımları Yaparak Projeler Üretmek
  • Sosyal Sorumluluk Projeleri ile Mesleki Çalışmalara Destek olmak
  • Birleştirici ve Bütünleyici olarak çıkar gözetmeksizin çalışmalar yapmak
  • Gönüllülük esasında sosyal projelere destek olmak ve katılım sağlamak

2020 Eğitim Takvimine Göz Atın